Filtreleme

Markalar

  Şampuan


 • Cosmo Code Keratin Şampuan 500 ml
 • Kadir Alkan Şampuan 300 ml
 • Cosmo Code Şampuan 300 ml
  Cosmo Code Şampuan 300 ml
  699.90 TL499.90 TL
 • Temel Saç Bakım Seti
  Temel Saç Bakım Seti
  999.80 TL799.90 TL
 • Kadir Alkan Saç Bakım Seti
  Kadir Alkan Saç Bakım Seti
  1,479.70 TL1,099.90 TL
 • Erkek bakım ürünleri sektörünün önde gelen markalarından biri arasına giren şirketimizin şampuan üretiminde de birinci sınıf kalitede bileşenler kullanılmaktadır. Her biri hem saç derisine hem de saçın kendi yapısına zarar vermediği test edilip onaylanan formülle üretilen şampuanlarımızı kullanarak siz de farkı hemen tecrübe edebilirsiniz. İlk kullanımdan itibaren saçınızı daha sağlıklı ve hacimli gösteren bu şampuanlarımıza şirketimizin sanal mağazası üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saç ve sakal bakımında erkeklerin mutlaka sahip olması gereken kaliteli ürün listemiz içinde şampuanlar da öne çıkmaktadır.

  Doğru ve kaliteli şampuan seçimi, sağlık ve canlı görünen saçlar için en önemli kriterdir. Bu yüzden çevreden duyduğunuz bilgilerle hareket etmek yerine kendi saçlarınız ve saç yapınız için en ideal çözümleri sunabilecek kalitedeki şampuanları tercih etmeniz önerilmektedir. Saç bakımında mutlaka sahip olmanız gereken bu şampuanların saçınızı sadece temizlemekle kalmayıp aynı zamanda bakımını da yapması önemlidir. Saçlarınızın kırılmaması, kepeklenmemesi, hacimsiz görünmemesi ve kolay yıpranmaması için doğru şampuanı seçmek çok önemli bir kriterdir. Firmamızın kaliteli üretimi saç bakım ürünlerimiz arasında birinci sınıf kalitedeki şampuanlar da yoğun talep görmektedir.

  Neden Şampuan Kullanılmalı?

  En kaliteli içeriğe sahip olan şampuanlarımızın saç bakımında ve temizliğinde üstlendikleri görev önemlidir. Çeşitli sebeplerden dolayı yağlanan, kirlenen veya topaklanan saçların tüm kirlerden arındırılıp sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olan şampuanlarımızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Uluslararası standartlara uygun koşullarda imal edilen şampuanlarımız, saçın kendi yapısına zarar vermeyen formülü sayesinde saçın dokusunu güçlendirmektedir.

  Şampuanlarımızın içeriğindeki materyaller tamamen bilimsel araştırmalarda ve laboratuar ortamında test edilerek sağlıklı olup olmadığı kontrolden geçmektedir. Bu yüzden saç ve saç derisi sağlığı için herhangi bir endişe duymadan kaliteli ürünlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Daha seksi ve çekici görünmek isteyen erkeklerin bir numaralı kişisel bakım ürünlerinden biri olan şampuanların saç bakımı yaparken sunduğu faydalar oldukça fazladır. Saçlarınızın gür, canlı, hacimli ve sağlıklı görünmesini sağlamak için doğru şampuanla uygulama yapmanız tavsiye edilir. Şampuanlarımızı kullanan erkekler ilk yıkamadan itibaren saçlarındaki değişimi ve artan hacmi hemen fark edebilirler.

  Kimler Şampuan Kullanmalı?

  Kişisel bakımına özen gösteren ve daha parlak ve daha canlı saçlara sahip olmak isteyen herkes şampuanlarımızı kullanabilme imkanına sahiptir. Özellikle kepeklenen veya yağlanan saçlarda bir türlü istenen faydayı göremeyen müşterilerimiz, firmamızın geniş ürün yelpazesi içindeki kaliteli şampuanlarımızı seçip kullanmaya başladıktan sonra bu tür problemlerin de kendiliğinden ortadan kalktığını fark edebilmektedir. Saçlarının güçsüz olmasından şikayetçi olan erkekler de kaliteli şampuanlarımızı kullanabilirler. Saçlar uzadıkça ve çevresel koşullara maruz kaldıkça kendiliğinden yıpranabilir. Bunun önüne geçmek için besleyici ve kuvvetlendirici formüle sahip olan saç bakım ürünlerinin kullanılması gerekir.

  Markamızın özel olarak ürettiği şampuanların içeriğindeki formül, saçı sadece temizleyerek kir ve yağdan arındırmakla kalmayıp aynı zamanda saç tellerinin ihtiyacı olan kuvvetlendirici bileşenleri de sağlamaktadır. Saç tellerinin kırıklı yapısından ve güçsüz olup kopmasından şikayetçi olanlar için kaliteli şampuanların kullanımı hayati öneme sahiptir. Siz de bu tür problemlerle uğraşıyorsanız en kısa sürede hayallerinizdeki sonuçlara ulaşmak için firmamızın üretip piyasaya sunduğu kaliteli şampuan çeşitlerimizden size uygun olanını seçip satın alabilirsiniz.

  Şampuan Nasıl Kullanılır?

  Birinci sınıf kalitedeki bileşenlerden oluşan özel formülü sayesinde saçın derinlemesine temizliğinde kullanılan şampuanlarımız ıslak saça uygulanmalıdır. Islattığınız saçlarınıza uygulamak için avucunuza saçınızın uzunluğu ile orantılı olacak şekilde şampuanı dökünüz ve saç diplerinize masaj yaparak uygulayınız. Daha sonra bol suyla durulayıp ihtiyaç duymanız halinde bu işlemi tekrar ediniz. Şampuanı kullanırken ideal miktarda uygulama yaptığınızdan emin olunuz. Bu sayede kullandığınız ürünlerimizden maksimumu fayda ve verim alarak saçlarınızın daha güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

  Saçlarında hacim olmadığı ve sönük kalmasından şikayetçi olan erkekler için de saç bakım uygulamaları sırasında şampuan kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları bulunmaktadır. Eğer saçınızın daha gür ve yumuşak olmasını istiyorsanız şampuanı saçlarınıza sürerken parmak uçlarınız ile saç diplerine masaj uygulaması yapmanız tavsiye edilir. Bu sayede saç köklerini canlandırıp uyararak harekete geçirebilirsiniz. Hareketlenen saç kökleri daha güçlü ve canlandırıcı etki sağlayarak saçlarınızın daha gür ve parlak bir görünüm kazanmasını destekleyecektir. Bu tür uygulamalar için detaylı bilgileri profesyonellerden ve saç bakım uzmanlarından alabilirsiniz.

  Şampuan Tüm Saç Tipleri İçin Uygun Mu?

  Şirketimizin sanal mağazası üzerinden en çok satılan erkek bakım ürünlerinden olan şampuanlarımız, yağlı, kuru veya boyalı fark etmeksizin tüm saç tiplerine uygundur. İdeal formülü sayesinde saçın nem dengesini iyi ayarlar ve kepek oluşumunu engeller. Şirketimizin özel formül ile üretip piyasaya sürdüğü kaliteli saç bakım ürünlerimiz tüm saç tiplerine uygun şekilde imal edilmektedir. Yağlı veya kuru saçlar için farklı çeşitler kullanarak en ideal sonuçlara en kısa sürede ulaşmanız mümkün olmaktadır.

  Şampuan Hangi Sıklıkla Kullanılmalı?

  Saçlarınızın doğal yapısını bozmayacak özel formül ile geliştirilen şampuanlarımız, düzenli kullanım için uygundur. Saçınızın temiz ve canlı görünmesini istediğiniz her an firmamızın geniş ürün yelpazesi içindeki şampuan kategorisinde yer alan ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Eğer mesleğiniz gereği tozlu veya havasız ortamlarda çalışıyorsanız bu durumda çabuk kirlenen saçlarınız için kaliteli şampuanlarımızı kullanırken daha sık ve düzenli hareket etmeniz tavsiye edilmektedir.

Alışveriş Sepetim

whatsapp sipariş