Hakkımızda

                                                                                                                                                 UNİCOSM KOZMETİK SANAYİ ve TİCARET LTD.ŞTİ

 

 

Unicosm Kozmetik,2017 yılından bu yana kaliteye adanmışlık ve müşterileri ile ortaklık ruhu içinde,yüksek kalite saç şekillendirici ve kişisel bakım ürünleri imalatı ve dağıtımı yapmaktadır.Kişisel bakım ürünleri gibi insan sağlığı ile doğrudan ilgili olan ürünlerimiz için,AR-GE ve üretim aşamalarında uyguladığımız kapsamlı testler ve analizler,tüketicilerimizin bize duyduğu güveni korumak adına büyük bir titizlikle uygulanır.Unicosm Kozmetik,uluslar arası piyasalar ve markalara ürün geliştirme,tasarım ve üretim hizmeti vermektedir.En kalite ürünleri;rekabetçi fiyatlar,çekici ambalaj ve zamanında teslimat ile tüketicilerimize sunarak kalite beklentilerini yerine getirmektedir.

 

Sürekli gelişen kozmetik trendlerini yakından takip ederek;kendini Saç & Sakal bakım ürünleri piyasasının önde gelen şirketlerinden biri olarak konumlandırmıştır.Ürünlerimiz insan ve çevre sağlığına uyumlu politikalarıyla üretilmektedir. Uluslararası standartlarda üretim yapılması vazgeçemediğimiz bir durumdur.

 

Unicosm Kozmetik;markalarıyla birçok dağıtım kanallarına hizmet vermenin yanı sıra özel üretim ve sözleşmeli imalatta yapmaktadır.

 

Unicosm Kozmetik olarak,kaliteli hizmet vermenin gururu ile tüm müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.

Alışveriş Sepetim

whatsapp sipariş