Filtreleme

Markalar

  Sakal Bakım


 • Cosmo Code 2’li Argan Yağlı Keratin Bakım 100ml
 • Kadir Alkan 2’li Sakal Bakım Yağı 50 ml
 • Kadir Alkan Kişisel Bakım Seti
  Kadir Alkan Kişisel Bakım Seti
  1,649.90 TL1,049.90 TL
 • Kadir Alkan Express Kişisel Bakım Seti
 • Cosmo Code Kişisel Bakım Seti
 • Cosmo Code Express Kişisel Bakım Seti
 • Cosmo Code Saç - Sakal Bakım Seti
 • Kadir Alkan Saç - Sakal Bakım Seti
 • Cosmo Code Sülfatsız Kişisel Bakım Seti
 • Cosmo Code Sakal Geliştirici Set
 • Kadir Alkan Sakal Geliştirici Set
 • Cosmo Code Sakal Bakım Yağı 50 ml
 • Kadir Alkan Sakal Bakım Yağı 50 ml
 • Cosmo Code 3'lü Sakal Bakım Yağı
 • Kadir Alkan 3'lü Sakal Bakım Yağı 50ml
 • Erkeklerin kişisel bakım uygulamalarında aksatmadan yaptıkları sakal bakım uygulamalarında da profesyonel olarak üretilmiş kaliteli ve faydalı ürünlerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Türkiye’nin dört bir yanındaki erkek müşterilerimize hem uygun fiyatlı hem de faydalı sakal bakım ürünlerinin satışını gerçekleştiren firmamıza her türlü ihtiyaca uygun özelliklere sahip ürünleri bulmak mümkündür. Aralarında sakal bakım yağları ve malzemeleri de bulunan bu ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilir ve bütçenizi yormadan istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

  Çekici bir görünüme ulaşmak isteyen erkekler için saç bakım uygulamaları kadar önem taşıyan bir diğer unsur da sakal bakım uygulamalarıdır. Sakallar kadınların çok çekici bulduğu ve erkeklerin de bu yüzden sık sık imajlarında kullandıkları bir parçadır. Eğer siz de canlı görünen, düzgün, hacimli ve gür sakallara sahip olmak istiyorsanız bu sakallarınızın düzenli olarak bakımını yapmanız gerekmektedir. Şirketimiz kurulduğu ve faaliyetlerine başladığı günden beri erkeklerin çok daha karizmatik ve çekici bir görünüme kavuşması için ihtiyaç duyduğu bütün sakal bakım ürünlerini profesyonel seviyede üretmeye devam etmektedir.

  Neden Sakal Bakım Kullanılmalı?

  Erkeklerin imajını tamamlayan bir bölge olan sakal bölgesinde, dolgun gür ve sağlıklı uzayan sakallara sahip olmak çok önemlidir. Bakımsız ve şekilsiz sakallardan kurtulmak için tıpkı saç için yapıldığı gibi sakal için de birtakım özel formüle sahip ürünlerle bakım uygulamaları gerçekleştirilmelidir. Kişisel bakımına ve dış görünümüne özen gösteren erkeklerin bir numaralı tercihlerinden biri olan bu ürünlerimiz, en kısa sürede istediğiniz sağlıklı, gür ve hacimli sakallara sahip olmanıza yardımcı olmaktadır.

  Erkeklerin dış görünümünde en çok dikkat çeken unsurlardan biri de sakallarının bakımlı olup olmamasıdır. Özellikle sakal uzatmaya ve çekici bir imaj yaratmaya karar veren erkekler için sakal bakımının çok önemli olduğunu defalarca söylemeye gerek yoktur. Bu yüzden kaliteli ve doğal içeriği olması sebebiyle sağlık açısından herhangi bir problem yaratmayan sakal bakım ürünlerinin kullanımı çok önemlidir. İnternet üzerinden tek tıkla ulaşabileceğiniz şirketimizin bir numaralı sakal bakım ürünlerimizi satın alarak hemen kullanmaya ve farkı kendi gözleriniz ile görmeye başlayabilirsiniz. Sakal bakım ürünlerimizi kullanmaya başladıktan sonra siz de sakallarınızın daha gür, daha canlı ve parlak görünümlü olduğunu daha da yumuşayıp çekici hale geldiğini fark edebilirsiniz.

  Kimler Sakal Bakım Kullanmalı?

  Sakal köklerinin bulunduğu bölgelerde sakalın gür ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağladığı için sakal bakım ürünlerimizi herkes kullanabilir. Özellikle sakallarının gür ve şekilli olmamasından şikâyet eden müşterilerimiz düzenli kullanımda istedikleri sonuçlara uygun maliyetlerle ulaşmanın keyfini çıkartabilmektedir. Parlak ve canlı görünüme sahip sakallarını uzatmak isteyen kişilerde bu ürünleri kullanarak dikkat çekici bir imaj yaratabilmektedir. Gür ve düzgün sakallara sahip olmak için düzenli aralıklarla sakal bakım ürünlerinin kullanımı çok önemlidir. Bu yüzden aralarında sakal bakım yağları, sakal serumları gibi özel formül ile geliştirilen ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

  Öte yandan sakal bakım yağlarımız, sakal serumlarımız, sakal bakım kremlerimiz gibi özel formül ile imal edilen ürünlerimizin yanı sıra sakal bakımında tarak ve fırçalar da çok sık kullanılmaktadır. Sakal taramak için özel olarak geliştirilen bu fırçalar ile çok kısa sürede kaliteli sonuçlara ulaşmak mümkündür. Özellikle sakallarınız belirli bir uzunluğa geldikten sonra özel fırçalar ile düzenli olarak fırçalayıp tararsanız, sakal köklerinizi de eğitebilir ve sakallarınızın tek yöne düzgün biçimde uzamasını destekleyebilirsiniz. Bu sayede daha gür ve şekilli sakallara sahip olmak çok daha pratik bir hal almaya başlamaktadır.

  Sakal Bakım Nasıl Yapılır?

  Sakal bakımı yapılırken kullanılan ürünün içeriğine ve kullanım talimatında göre hareket edilmelidir. Yüzünüzü yıkadıktan sonra uygun miktarda sakal bakım yağını avucunuza dökün. Nemli yüzünüze masaj yaparak sakal bölgesine uygulamayı tamamlayın. Yaklaşık 30 dakika bekledikten sonra bol su ile yüzünüzü durulayın. Her sakal bakım kategorisindeki ürünümüzü talimatlarına uygun bir şekilde kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabilirsiniz. Sakal bakım yağlarımızı kullanırken sabah ve akşam olacak şekilde günde 2 defa uygulama yapmanızda fayda vardır. Bu sayede kaliteli içeriğe sahip sakal bakım yağlarımızdan maksimum fayda sağlayabilirsiniz.

  Sakal bakım uygulamaları arasında sakal serumlarımız da yoğun talep görmekte ve erkeklere sunduğu faydalar ile öne çıkmaktadır. Birinci sınıf kalitedeki bileşenlerden elde edilen özel formülü sayesinde sakal bakımında fark yaratan bu serumlarımızın tüm içeriği bilimsel olarak test edilip onaylanmıştır. Bu nedenle sağlık açısından herhangi bir sıkıntı yaratmamaktadır. Siz de sakallarınızın seyrek çıkmasından ve sakal köklerinizin güçsüz olması nedeniyle cılız sakallara sahip olmaktan sıkıldıysanız, en iyi kalitedeki sakal serumlarımızı düzenli olarak uygulayabilirsiniz.

  Sakal Bakım Ürünleri Herkes İçin Uygun Mu?

  Birinci sınıf kalitedeki materyalden özel olarak imal edilen sakal bakım ürünlerimizin kullanımı her sakal tipi için uygundur. Cilt ve sakal sağlığı bakımından sorun çıkarmayan özel formüle sahip olan sakal bakım ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanarak istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Firmamız sakal bakımında kaliteli ürünler kullanım en pratik sonuçlara en uygun fiyatlarla ulaşmak isteyen erkeklere kaçırılmayacak fırsatlar ve imkanlar sunmaktadır. Bu sebeple tüm cilt tiplerine ve sakal yapılarına uygun olarak geliştirilen sakal bakım yağlarımız, sakal serumlarımız ve kremlerimiz tamamen geniş kitleler tarafından kullanıma uygundur. İsteyen herkes bu ürünlerimizi kullanıp faydasını görebilir.

Alışveriş Sepetim

whatsapp sipariş