Filtreleme

Markalar

  Kadir Alkan Serisi


 • Kadir Alkan 2’li Express Bakım Kremi 100ml
 • Kadir Alkan 2’li Sakal Bakım Yağı 50 ml
 • Kadir Alkan Express Kişisel Bakım Seti
 • Kadir Alkan Downtown Edp Unisex Parfüm - 50 Ml
 • Kadir Alkan Old City Edp Unisex Parfüm - 50 Ml
 • Kadir Alkan Sakal Geliştirici Set
 • Kadir Alkan Şampuan 300 ml
 • Kadir Alkan Sakal Bakım Yağı 50 ml
 • Kadir Alkan 3'lü Sakal Bakım Yağı 50ml
 • TÜKENDİ
  Kadir Alkan 2’li Argan Yağlı Keratin Bakım 100ml
 • TÜKENDİ
  Kadir Alkan Kişisel Bakım Seti
  Kadir Alkan Kişisel Bakım Seti
  1,649.90 TL1,049.90 TL
 • TÜKENDİ
  Kadir Alkan Hızlı Saç Bakım Seti
 • TÜKENDİ
  Kadir Alkan Anında Saç Bakım Seti
 • TÜKENDİ
  Kadir Alkan Saç - Sakal Bakım Seti
 • TÜKENDİ
  Kadir Alkan Argan Yağlı Keratin Bakım 100 ml
 • TÜKENDİ
  Temel Saç Bakım Seti
  Temel Saç Bakım Seti
  999.80 TL799.90 TL
 • TÜKENDİ
  Kadir Alkan Saç Bakım Seti
  Kadir Alkan Saç Bakım Seti
  1,479.70 TL1,099.90 TL
 • Son yıllarda kişisel bakımına ve dış görünümüne özen gösteren erkeklerin bakım ürünleri ihtiyaçlarında bir numaralı tercihleri haline gelen Kadir Alkan serisi, firmamızın en çok satılan ürünlerindendir. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız fiyat seçenekleri ile satın alabileceğiniz bu serimiz içindeki tüm ürünlerimiz, sağlık koşullarına uygun şartlarda imal edilmektedir. Tüm bakım ürünlerimizde uluslararası sertifikalar bulunmakta ve kullanım avantajları öne çıkmaktadır.

  Kişisel görünümüne özen gösteren ve dış görünüşü ile kadınların ilgisini çekmeyi hedefleyen her yaştan erkekler, bu özel serimiz ile hayallerine kolaylıkla kavuşabilmektedir. İçeriğindeki ürünlerimiz tamamen kaliteli bileşenlerden oluşturulduğu için bu özel seri diğer ekipmanlardan farklı bir yere sahiptir. Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile sunulan saç bakımında Kadir Alkan serisini kullanmak ve tek tıkla satın almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden işlem yapabilirsiniz.

  Neden Kadir Alkan Serisi Kullanılmalı?

  Kişisel görünümüne özen gösteren ve çevresinde bakımlı bir erkek olmasıyla dikkat çekmek isteyen herkes, Kadir Alkan serisi sayesinde hedeflerine kolaylıkla ulaşabilmektedir. Kaliteli ve test edilip onaylanmış içeriğe sahip olan bakım ürünlerini kullanmanın gönül rahatlığını yaşamak isteyen erkeklerin tercihi bu serideki ürünlerimiz olmaktadır. Çünkü sağlık açısından herhangi bir zararı olmadığı kanıtlanan bu ürünlerimizin her birinde erkek bakım ihtiyaçları için gerekli formül ve içerik bulunmaktadır. Test edilip onaylanan Kadir Alkan serisi içindeki bütün saç bakım ürünlerimiz, günlük kullanıma uygun koşullarda imal edilip piyasaya sürülmektedir.

  Saçınızın her zamankinden daha gür, sağlıklı, canlı ve parlak bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız en doğru yerdesiniz. Kadir Alkan serisi içinde yer alan profesyonel saç bakım ürünlerimiz saçınızın uzunluğuna ve kısalığına bağlı olmadan en kaliteli bir şekilde yumuşatma etkisi sunmaktadır. Yaz mevsiminde veya kış mevsiminde saçınızın kaliteli bir şekilde ihtiyacı olan bakımı uygulamak için en ideal ürünlerin başında bu seri gelmektedir. Siz de gönül rahatlığı ile saçınıza süreceğiniz doğal ve sağlık açısından zararı olmayan ürünlere uygun fiyat seçenekleri ile ulaşmak istiyorsanız bu saç bakım ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

  Kimler Kadir Alkan Serisi Kullanmalı?

  Saç ve sakal bakımında işini şansa bırakmak istemeyen erkekler Kadir Alkan serisi ürünlerini tercih etmeye devam etmektedir. Her saç ve sakal tipine uygun olan bu ürünlerimizin ilk kullanımdan itibaren gözle görülür fark yaratması, kişisel bakımına özen gösteren erkek müşterilerimiz arasında popülerliğinin artmasına neden olmaktadır. Her bütçeye uygun fiyatlarla satılan Kadir Alkan serisi ürünlerimizi özellikle saç ve sakallarında istediği canlılık, parlaklık ve hacmi göremeyen müşterilerimiz tercih etmektedir. Bu sayede en kısa sürede ve düşük maliyetlerle bakımlı ve havalı bir görünüm kazanabilmektedir.

  Saç bakımında kaliteli ürünlere küçük bir servet ödemek istemeyenler için en ideal çözümlerin başında bu seri içinde yer alan saç bakım ürünlerimiz gelmektedir. Saçınızın yıllar geçtikçe daha da güçsüzleşip kolay yıpranmasından şikayet ediyorsanız aradığınız en kaliteli ürünler Kadir Alkan serisi içinde yer almaktadır. Her saç tipinden erkeklerin tercih edebilecekleri bu ürünlerimiz sizlere hayallerinizdeki güçlü, yumuşak ve bakımlı saçları vermede oldukça faydalıdır.

  Kadir Alkan Serisi Hangi Sıklıkla Kullanılmalı?

  Şirketimizin en çok satılan ürünlerinden Kadir Alkan serimiz içindeki tüm ürünlerin kullanım talimatları ambalajlarının üzerinde açık bir şekilde yer almaktadır. Saç ve sakallarınızın sağlıklı veya yıpranmış olma durumuna göre kullanım talimatına uygun bir şekilde hareket ederek ideal kullanım zamanlarını belirleyebilirsiniz. Saç ve sakallar için geliştirilen özel bakım ürünlerinden oluşan Kadir Akan serisi içindeki ürünlerimiz, günlük kullanıma uygun formül ile imal edilip piyasaya sürülmektedir. Bu yüzden herhangi bir çekince ve sağlık sorunu riski olmadan günlük kullanımda tercih edebilirsiniz.

  Saçlarınızda kepeklenme problemi varsa en kısa sürede bu sorunu yenebilmek için saç derinizin ideal neme ulaşmasını sağlamanız gerekir. Bu yüzden de saçınızı her gün yıkamanız yıkadıktan sonra da kaliteli saç bakım kremleri ile saçınıza bakım uygulaması yapmanız tavsiye edilir. Ancak saçınıza her gün süreceğiniz ürünlerin de sağlık açısından herhangi bir zararı olmayan ve kimyasal içermeyen maddelerden olmasına özen göstermeniz gerekir. Bu yüzden Kadir Alkan serisi içinde yer alan ve her biri test edilip sağlığa zararlı olmadığı konusunda onaylanmış saç bakım ürünlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Kadir Alkan Serisi Tüm Saç Tiplerine Uygun Mu?

  Geniş bir müşteri kitlesine sahip firmamızın en çok ilgi gören kategorilerinden Kadir Alkan serisi ürünlerimiz, tüm saç ve sakal tiplerine uygun olacak şekilde imal edilmiştir. Formülü test edilip onaylanan bu ürünlerimizin her biri sertifikalıdır. Saç bakımında doğru ürünü, en doğru zamanda kullanmak çok önemlidir. Aynı zamanda her ne kadar uygun maliyetli olsa da kaliteli saç bakım ürünlerinden maksimum fayda sağlamak için bu tarz ürünleri kullanım talimatlarına en uygun şekilde kullanmanız tavsiye edilir.

  Saç bakımında hedeflediğiniz sağlıklı, canlı, kolay şekillendirilebilir ve yumuşak saçlara sahip olabilmek için piyasada kullanabileceğiniz en ideal ürünlerin arasında Kadir Alkan serisi içinde yer alan profesyonel saç bakım ürünlerimiz gelmektedir. Aynı zamanda sakal bakım ürünlerini de kullanarak bakım uygulamalarınızı kusursuz biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Bu kaliteli formüle sahip olarak üretilen ve piyasaya sürülen saç ve sakal bakım ürünlerimiz herkesin kullanımına uygun olarak geliştirilmektedir.

Alışveriş Sepetim

whatsapp sipariş