Filtreleme

Markalar

  Saç Bakım


 • Cosmo Code 2’li Argan Yağlı Keratin Bakım 100ml
 • Cosmo Code Sülfatsız Mat Wax 3'lü set
 • Kadir Alkan 2’li Express Bakım Kremi 100ml
 • Cosmo Code 2’li Express Bakım Kremi 100 ml
 • Cosmo Code Keratin Şampuan 500 ml
 • Kadir Alkan Kişisel Bakım Seti
  Kadir Alkan Kişisel Bakım Seti
  1,649.90 TL1,049.90 TL
 • Kadir Alkan Hızlı Saç Bakım Seti
 • Kadir Alkan Express Kişisel Bakım Seti
 • Kadir Alkan Anında Saç Bakım Seti
 • Cosmo Code Hızlı Saç Bakım Seti
 • Cosmo Code Kişisel Bakım Seti
 • Cosmo Code Express Kişisel Bakım Seti
 • Cosmo Code Saç - Sakal Bakım Seti
 • Kadir Alkan Saç - Sakal Bakım Seti
 • Cosmo Code Anında Saç Bakım Seti
 • Cosmo Code Sülfatsız Kişisel Bakım Seti
 • Cosmo Code Sülfatsız Mat Wax
 • Cosmo Code Sülfatsız Mat Wax 2'li set
 • Kadir Alkan Şampuan 300 ml
 • Cosmo Code Şampuan 300 ml
  Cosmo Code Şampuan 300 ml
  699.90 TL499.90 TL
 • Kadir Alkan Argan Yağlı Keratin Bakım 100 ml
 • Temel Saç Bakım Seti
  Temel Saç Bakım Seti
  999.80 TL799.90 TL
 • Kadir Alkan Saç Bakım Seti
  Kadir Alkan Saç Bakım Seti
  1,479.70 TL1,099.90 TL
 • Erkek bakım ürünleri sektöründe geniş bir müşteri kitlesi edinen firmamızın en çok satılan ürünlerimiz arasında saç bakım kategorisi de yer almaktadır. Her saç tipine uygun, kaliteli ve kullanışlı olan bu ürünler daha sağlıklı ve canlı bir görünüme sahip saçlara sahip olmanıza yardımcı olmaktadır. Düzenli aralıklarla kullanılması tavsiye edilen bu kaliteli saç bakım ürünlerinin içeriğinde hiçbir zararlı madde bulunmamaktadır. Uluslararası kalite standartlarına uygun olarak üretilen ve sertifikalı saç bakım ürünlerini firmamızın sanal mağazası üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

  Kaliteli ve kullanışlı saç bakım ürünlerimizi en uygun fiyat seçenekleri ile satın alarak siz de hayallerinizdeki gür ve canlı saçlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Saç bakım ürünlerimiz, uzmanların test ve onaylarından geçerek kullanıma uygun olduğu kanıtlanmış ekipmanlardan oluşmaktadır. Her biri bilimsel testlerden geçerek sağlığa zararlı olmadığı tespit edildiği için her saç tipine uygun kişiler tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir yapıdadır. Erkek saç bakımında bir numaralı markalardan olan firmamızı tercih ederek siz de dış görünümünüze verdiğiniz önemin karşılığını alabilirsiniz.

  Neden Saç Bakım Kullanılmalı?

  Çeşitli sebeplerle yıpranan saçların, sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşması için saç bakım ürünlerinin kullanılması gerekmektedir. Birbirinden kaliteli saç bakım ürünlerini firmamızın kurumsal web sitesi aracılığıyla satın alıp en kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer siz de uzun yıllar boyunca saçınızın ihtiyacı olan maddeleri almasını sağlamak istiyorsanız, özel geliştirilmiş formüle sahip saç bakım ürünlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Gür ve dolgun saçlara sahip olmanın ilk şartı kaliteli ve test edilip onaylanmış saç bakım ürünlerini kullanmaktan geçmektedir.

  Saç bakım ürünlerimiz erkeklere daha karizmatik ve çekici bir dış görünüm kazandırmaktadır. Saçınız uzun veya kısa olsun fark etmeksizin her zaman sağlıklı ve güçlü görünmesi için düzenli olarak bakım uygulamaları yapmanızda fayda vardır. Özellikle günlük yaşamda veya iş yaşamınızda saçınız çok çabuk yağlanıyor veya dış etkenlere maruz kalıyorsa bu durumda saç bakım ürünlerini iki kere kullanmanızda fayda vardır. Çünkü gerekli özeni göstermediğiniz durumlarda saçınız çok kolay bir şekilde yıpranabilir ve sağlıklı görünmesi zor hale gelebilir. Saçlarınızın uzadıkça daha gür ve canlı olması için de ideal şekilde beslenmesi önemlidir. Bu yüzden saçınızı besleyip onaran kaliteli saç bakım ürünlerimizi kullanmanız tavsiye edilmektedir.

  Kimler Saç Bakım Kullanmalı?

  Saçlarının zayıf ve bakımsız olmasından şikayetçi olan herkes, kişisel bakımına ve görünümüne dikkat etmek istediklerinde saç bakım ürünlerini kullanması gerekmektedir. Yıpranmış ve kötü görünen saçlardan kurtulmanın en kolay yolu kaliteli saç bakım ürünlerini kullanmaktır. Saç bakım ürünlerimizin kullanım talimatlarında yazan tüm faktörleri sorunsuz bir şekilde yerine getiren herkes saç bakımı yapabilir. Bu yüzden herhangi bir ön koşul olmadan herkesin saç bakımında fark yaratmak amacıyla bu ekipmanlardan faydalanması mümkündür.

  Saçınız çok çabuk yağlanıyor veya yıpranıyorsa bunu onarmak için saçınızı sadece temiz tutmanız yeterli olmamaktadır. Saçınızı sık sık yıkadıkça nem dengesi bozulacağı için yağlanma sorunları da aynı oranda artış gösterecektir. Bu yüzden yağlanma ve yıpranma sorunlarını en kaliteli ve verimli bir şekilde çözebilmek adına firmamızın profesyonel bir şekilde üretip piyasaya sürdüğü kaliteli saç bakım ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bu ürünlerimiz sayesinde çok kısa sürede saçınızın ihtiyacı olan nem dengesini koruyabilir ve yıpranmalara karşı besleyici ile onarıcı formül sayesinde de güçlü görünen saçlara kavuşabilirsiniz.

  Saç Bakım Ürünleri Nelerdir?

  Firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde yer alan ve müşterilerimizin yoğun ilgisini çeken saç bakım ürünlerimiz arasında şampuanlar, saç kremleri, saç serumu ve saç şekillendirici gibi ürünler öne çıkmaktadır. Ürünlerimizin her biri test edilip onaylanmıştır. Saç şekillendirici ürünlerimizin içeriğinde herhangi bir zararlı kimyasal madde bulunmamaktadır. Bu yüzden saçın doğal yapısını bozan ve saç köklerine zarar veren kimyasallar olmadan saçınızı istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

  Saç kremlerimizin kalitesi de en iyi bileşenlerden olduğu için üst düzeydedir. Ancak bu kaliteli ürünlerimizden maksimum verim alabilmek için mutlaka kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz. Saç bakımında daha önce uyguladığınız tüm basit ve faydasız formülleri unutarak firmamızın özel olarak imal edip piyasaya sürdüğü kaliteli saç bakım ürünlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Saç bakımında fark yaratan çözümlere şirketimizin güvenilir ürünleri sayesinde ulaşabilirsiniz.

  Saç Bakım Ürünleri Hangi Sıklıkla Kullanılmalı?

  Saç bakım ürünlerinin türüne ve içeriğindeki formüle göre kullanım sıklıkları değişmektedir. Her ürünün üzerinde yazan kullanım talimatına uygun bir şekilde hareket edebilirsiniz. Saç kremlerini her yıkamadan sonra düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilmektedir. Çünkü saç kremlerimizin içeriğinde sağlık açısından ve saçın doğal nem dengesini bozabilecek herhangi yapay madde bulunmamaktadır. Günün diğer bölümlerinde de diğer saç bakım ürünlerimizi kullanarak muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz.

  Saç Bakım Ürünleri Tüm Saç Tipleri İçin Uygun Mu?

  Birinci sınıf kalitedeki bileşenlere sahip olan saç bakım ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tercih ederek kullanabilirsiniz. Yağlı, kuru veya boyalı fark etmeksizin firmamızın saç bakım kategorisindeki sertifikalı ürünlerimiz tüm saç tipleri için uygun kullanıma sahiptir. Özellikle yağlı saçlara sahip olan kişilerin saç bakım ürünlerimizden doğru seçimi yaparak bu sorunun üstesinden kolaylıkla geldikleri bilinmektedir. Tüm saç tiplerine uygun formülle geliştirilen bu ekipmanlar, size hayallerinizdeki saçları verecektir.

Alışveriş Sepetim

whatsapp sipariş