Filtreleme

Markalar

  Saç Serumu


 • Cosmo Code 2’li Argan Yağlı Keratin Bakım 100ml
 • TÜKENDİ
  Kadir Alkan 2’li Argan Yağlı Keratin Bakım 100ml
 • TÜKENDİ
  Kadir Alkan Kişisel Bakım Seti
  Kadir Alkan Kişisel Bakım Seti
  1,649.90 TL1,049.90 TL
 • TÜKENDİ
  Kadir Alkan Hızlı Saç Bakım Seti
 • TÜKENDİ
  Kadir Alkan Anında Saç Bakım Seti
 • TÜKENDİ
  Cosmo Code Hızlı Saç Bakım Seti
 • TÜKENDİ
  Cosmo Code Kişisel Bakım Seti
 • TÜKENDİ
  Cosmo Code Anında Saç Bakım Seti
 • TÜKENDİ
  Kadir Alkan Argan Yağlı Keratin Bakım 100 ml
 • TÜKENDİ
  Temel Saç Bakım Seti
  Temel Saç Bakım Seti
  999.80 TL799.90 TL
 • TÜKENDİ
  Kadir Alkan Saç Bakım Seti
  Kadir Alkan Saç Bakım Seti
  1,479.70 TL1,099.90 TL
 • Erkek bakım ürünlerimiz arasında yer alan saç serumu çeşitleri de daha sağlıklı ve güçlü saçlara kavuşmak isteyen müşterilerimizin bir numaralı tercihi haline gelmektedir. İnternet üzerinden tek tıkla alışveriş yapma imkanından yararlanarak siz de yıpranmış, gücünü kaybetmiş ve kötü görünen saçlarınızı yeniden canlı ve parlak görünüme kavuşturabilirsiniz. Her türlü saç tipine uygun olarak imal edilen saç serumu ürünlerimizin içeriğindeki formül, uluslararası standartlara uygundur ve test edilip onaylandığı için gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

  Saç serumu ürünlerimizin kullanışlı olması sebebiyle pek çok kişi tarafından tercih edildiği bilinmektedir. Herkesin saç ve kafa derisine uygun formüle sahip olan bu ürünlerin herhangi bir yan etkisi bulunmadığı için kullanımı çok basit ve rahattır. Saç çıkarma konusunda dezavantajı olan bireylerin seyrekleşen saçlarını daha gür bir hale getirebilmek için tercih ettiği kaliteli ve güvenilir ürünlerimizi internet üzerinden de satın alabilirsiniz.

  Neden Saç Serumu Kullanılmalı?

  Yıllar içinde saç yapısı ve dokusu, çeşitli sebeplerden dolayı eski gücünü kaybedip daha kırılgan ve zayıf bir hale gelmektedir. Özellikle dış etkenler, beslenme, saça uygulanan işlemler, bakımsızlık gibi pek çok kriter saçın kimyasını bozup kötü bir görünüme dönüşmesine neden olmaktadır. Bu tür durumlarda saçın ihtiyacı olan bileşenlere sahip saç serumlarının kullanılması tavsiye edilmektedir.

  Saçın yapısı kişiden kişiye göre farklılık gösterse de saçların ihtiyaç duyduğu maddeler ortaktır. Bu yüzden birinci sınıf kalitedeki saç serumu kullanarak seyrekleşen saçlarınıza aradığınız çözümü bulabilirsiniz. Saçın tepesinde, yanlarında veya şakak kısmında gerilemeler ve açılmalar meydana gelmeden önce kaliteli ve güvenilir ürünler kullanmak istiyorsanız firmamıza ait saç serumlarımızı tercih edebilirsiniz.

  Kimler Saç Serumu Kullanmalı?

  İlk günden itibaren farkını ortaya koyan saç serumu ürünlerimizin içeriğindeki bileşenler ve formülü test edilip onaylandığı için isteyen herkes saç serumu kullanabilmektedir. Eğer siz de yıpranmış ve parlaklığını kaybetmiş saçlara sahipseniz, firmamızın en çok satılan saç serumu ürünlerimizi tek tıkla satın alarak düzenli olarak kullanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz parlak, canlı ve güçlü saçlara çok kısa süre içinde sahip olabilirsiniz.

  Saç serumu kullanması gereken kişilerin herhangi bir teste girmesine gerek yoktur. Çünkü bilimsel araştırmalar yapılarak gerekli laboratuar testlerine sokulan saç serumlarımız, herkes için kullanıma uygun formüle sahiptir. Yan etkisi ve kaşıntı problemleri gibi sorunlarla uğraşmadan hayallerinizdeki gibi gür ve hacimli saçlara sahip olmak istiyorsanız hemen saç serumlarımızdan bütçenize uygun olanları sipariş edebilirsiniz.

  Saç Serumu Faydaları Nelerdir?

  Zayıflamış ve sağlıklı görünümünü kaybetmiş olan saçların, yeniden parlak ve sağlıklı görünebilmesi için saç serumu ürünlerimizin kullanılması önerilmektedir. Saç serumlarımızın içeriği sayesinde saç telleri kökten uca beslenip güçlenmekte ve saçın canlı görünüme kavuşması sağlanabilmektedir. Adından da anlaşılacağı üzere saçın beslenmesi için gerekli takviyelerin, vücudun içinden değil de dışarıdan verilmesi saç serumlarını kullanışlı ve faydalı yapmaktadır.

  Saç serumlarımızın test edilip onaylanan içeriği sayesinde daha kaliteli bir saç yapısına sahip olabilirsiniz. Yeterince güçlü ve dolgun saçlara sahip olmadığınızdan dolayı şikayet ediyorsanız aradığınız çözümler kaliteli saç serumlarımızda mevcuttur. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız fiyatlarla en faydalı ve avantajlı saç serumlarına sahip olmak istiyorsanız, firmamızın web sitesi üzerinden veya diğer satış kanalları aracılığıyla bu kaliteli ürünleri hemen satın alabilirsiniz.

  Saç Serumu Hangi Sıklıkla Kullanılmalı?

  Herkesin saç tipi ve yıpranma derecesi farklı olduğu için saç serumu ürünlerimizin de içerdiği formüle göre kullanım sıklıkları değişiklik gösterebilmektedir. En ideal kullanım zamanını ayarlayabilmek için saç serumu ürünlerimizin ambalajı üzerinde yer alan kullanım talimatına uygun hareket edebilirsiniz. Saç serumunun kullanım talimatlarına dikkat edilmemesi durumunda istenen verim ve katma değere ulaşılmaması söz konusu olabilir. Bu yüzden mümkün olan en verimli şekilde saç serumlarımızı kullanmak istiyorsanız talimatlara uygun hareket etmeye özen göstermeniz tavsiye edilir.

  Saç serumlarımızın kullanım sıklığı yıpranma derecesine göre farklıdır. Eğer saçlarınız çabuk yıpranıyorsa ve güçsüz duruma düşürüyorsa kullanım sıklığını arttırabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızın sadece belirli bölgelerinde kullanarak da etkili sonuçlara ulaşmanız mümkün olacaktır. Birinci sınıf kalitedeki bileşenlerden özel olarak imal edilen saç serumlarımızın kullanım sıklıklarını kendi koşullarınıza ve saçınızın beslenme durumuna göre değiştirerek uygulayabilirsiniz. Saç serumu kullanımında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da kullanım talimatına uygun şekilde saça uygulama yapmaktır. Eğer serumu saçınıza uyguladıktan sonra yeterince beklemiyorsanız veya dış etkenler ile karşılaşıyorsanız bu durumda verimlilik oranı azalacağından daha sık kullanım yapmanız gerekebilir.

  Saç Serumu Tüm Saç Tipleri İçin Uygun Mudur?

  Birinci sınıf kalitedeki bileşenlerden hazırlanan özel formülü sayesinde saç serumu ürünlerimizin her biri, bütün saç tipleri için uygun kullanıma sahiptir. Saç serumlarımızın kullanımında kıvırcık, düz, dalgalı gibi saç şekillerine göre farklılık görülmemektedir. Aynı şekilde kuru saçlar, yağlı saçlar veya kırıklı saçlar gibi saç tiplerinde de saç serumu kullanımı standart bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

  Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı ürünler geliştiren firmamızın en kaliteli ürün kategorilerinden biri olan saç serumlarımızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Saçınızın özellikle güçsüzleşen ön ve üst bölgelerinde kullanmanız tavsiye edilen bu kaliteli saç serumlarına bütçenizi yormayan fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Bu sayede hayallerinizdeki gür ve dolgun hacimli saçlara kavuşabilirsiniz.

Alışveriş Sepetim

whatsapp sipariş