Filtreleme

Markalar

  Sakal Bakım Yağı


 • Kadir Alkan 2’li Sakal Bakım Yağı 50 ml
 • Kadir Alkan Kişisel Bakım Seti
  Kadir Alkan Kişisel Bakım Seti
  1,649.90 TL1,049.90 TL
 • Kadir Alkan Express Kişisel Bakım Seti
 • Cosmo Code Kişisel Bakım Seti
 • Cosmo Code Express Kişisel Bakım Seti
 • Cosmo Code Sülfatsız Kişisel Bakım Seti
 • Cosmo Code Sakal Bakım Yağı 50 ml
 • Kadir Alkan Sakal Bakım Yağı 50 ml
 • Cosmo Code 3'lü Sakal Bakım Yağı
 • Kadir Alkan 3'lü Sakal Bakım Yağı 50ml
 • Kişisel bakım ürünleri arasında başlı başına bir yer edinen sakal bakım yağı ürünlerimiz sayesinde erkekler istedikleri gür, sağlıklı ve bakımlı sakallara uygun maliyetlerle kavuşabilmektedir. Her sakal tipine uygun olacak şekilde özel formülü ile imal edilen sakal bakım yağı ürünlerimizin her biri uluslararası testlerden geçmiş ve sertifikalarını almıştır. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan şirketimizin en çok satılan ürünlerinden sakal bakım yağları ile siz de istediğiniz bakımlı ve şık görünüme en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

  Her biri en iyi kalitedeki bileşenlerden üretilen ve özel formülü ile kullanışlılık sunan sakal bakım yağlarının pek çok avantajı bulunmaktadır. Doğal maddelerden imal edildiği için sağlık açısından herhangi bir zararı bulunmaz. Ayrıca sakal bakım yağlarımız günlük kullanıma uygun koşullarda üretilmektedir. Bu yüzden sabah ve akşam olacak şekilde günde iki defa sakal bakım yağı uygulaması yaparak sakallarınızın en ideal görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Eğer siz de gür, sağlıklı, canlı ve dikkat çekici sakallara sahip olmak istiyorsanız bu tür bakım ekipmanlarını düzenli olarak kullanmanız tavsiye edilir.

  Neden Sakal Bakım Yağı Kullanılmalı?

  Sakal köklerinin olduğu bölgelerde sakalların seyrek çıkması veya yeterince uzamaması erkekler için çok büyük sıkıntı yaratan görünümlerden biridir. Bu şekilsiz ve biçimsiz görüntüyü ortadan kaldırabilmek ve gür sakallarla çekici bir imaj yaratabilmek için profesyonel seviyede kullanılan sakal bakım yağları kullanılmalıdır. Şirketimizin özel formülü ile imal ettiği sakal bakım yağlarımız, sadece bireysel müşterilerimizin değil aynı zamanda profesyonel kuaförlerin de bir numaralı tercihi haline gelmektedir.

  Pek çok kişi sakal uzatmanın kaliteli ve dikkat çekici sakallara sahip olmak için yeterli olduğunu sanmaktadır. Ancak sakallar uzadıkça bakım uygulamalarına daha çok ihtiyaç duyarlar. Eğer siz de karizmatik ve çekici bir görünüm için sakallarınızı uzatmayı planlıyorsanız, en baştan itibaren kaliteli sakal bakım yağlarını kullanmanız çok faydalı olacaktır. Bu sayede sakallarınızı eşit ve gür biçimde uzatabilir, kırıklar olmadan sakallarınızın çok daha çekici görünmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca sakal bakım yağları, cildi en ideal nem dengesine getirip koruduğu için kaşıntı, kızarıklık veya sert sakallar sorunlarını da ortadan kaldırmaktadır.

  Kimler Sakal Bakım Yağı Kullanmalı?

  Gür ve bakımlı sakallara kavuşmak isteyen herkes, şirketimizin profesyonel üretimi sakal bakım yağlarını kullanabilme imkanına sahiptir. Özellikle seyrek sakallara sahip olan ve sakallarının yeterince uzamamasından şikayet eden müşterilerimiz, içeriği sakalları zenginleştiren formüle sahip olan bu ürünlerimizi kullanarak daha bakımlı ve göz alıcı sakallara sahip olabilmektedir. Sakal bakım yağlarının kullanımında temel bir kıstas yoktur. Bu yüzden hayallerindeki gür ve çekici sakallara kavuşmak isteyen herkes belirli aralıklarla sakal bakım yağlarını kullanmasında fayda vardır.

  Özellikle sakallarının sert olmasından ve biçimsiz durmasından şikayetçi olanlar için de kaliteli sakal bakım yağlarımızın kullanılması tavsiye edilir. Birinci sınıf kalitedeki materyalden özel olarak üretilen sakal bakım yağlarımız sayesinde herkes çok daha gür ve canlı görünen sakallara sahip olabilecektir. Sakal bakım yağlarımızın kullanım talimatlarına uygun bir şekilde uygulama yaparsanız, bu kaliteli ürünlerden çok daha fazla verim alabilirsiniz. Bütçenizi yormadan sakal bakımı yapabilmek için piyasada bulabileceğiniz en kaliteli ürünlerin arasında şirketimizin özel olarak ürettiği sakal bakım yağlarımız da bulunmaktadır. Bu yağların içeriğinde doğal özler bulunduğu için sağlık açısından herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

  Sakal Bakım Yağı Nasıl Uygulanır?

  Yüzünüzü ıslattıktan sonra sakallarınızın uzunluğuna bağlı olarak yeterli miktarda sakal bakım yağı ürünümüzü avucunuza dökünüz. Avucunuzdan taşmayacak şekilde doldurduğunuz özel formüllü yağı masaj yaparak sakal bölgenize yediriniz. Yaklaşık 30 dakika bekledikten sonra bol su ile durulayınız. Sakal bakım yağlarımızı kullanırken sakallarınızın uzunluğuna göre ideal miktarda kullanmaya özen gösteriniz. Eğer sakallarınız henüz uzama aşamasındaysa üründen çok fazla kullanmanıza gerek yoktur. Bununla birlikte sakallarınız yeterince uzadıysa ve bol miktarda kaliteli sakal bakım  yağına ihtiyaç duyuyorsa bu durumda avucunuzun içine yeterli miktarda sakal bakım yağımızdan aldığınızdan emin olunuz.

  Sakal Bakım Yağı Hangi Sıklıkla Kullanılmalı?

  Profesyonel kullanım için özel olarak üretilen sakal bakım yağı ürünlerimiz her gün düzenli olarak kullanım için uygundur. Kendi sakallarınızın bakımlılık durumuna göre bu süreyi haftalık olarak da uyarlamak mümkün olabilmektedir. Öte yandan sakallarınızın uzunluk durumu da bakım sıklığı konusunda önemli bir kriterdir. Çünkü sakallar uzadıkça bir öncekinden daha çok bakıma ve temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Bu yüzden kaliteli ve kullanışlı sakal bakım yağlarımızı ideal miktarda ve düzenli olarak kullanmaya özen göstermeniz tavsiye edilir.

  Sakal Bakım Yağı Herkes İçin Uygun Mu?

  Şirketimizin geniş ürün yelpazesi içinde öne çıkan sakal bakım yağı ürünlerimizin her biri özel formüle sahiptir. Tüm sakal tipleri için uygun olan bu ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Sakal bakım yağlarımızın içeriğinde doğada bulunan bitki ve tohumlardan elde edilen kaliteli yağlar kullanılmaktadır. Bu sebeple sakal bakım yağlarımızın kullanımı herkes için uygun olup herhangi bir yan etkisi bulunmadığı için gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir. Sakallarınızın her zamankinden daha gür, canlı, bakımlı ve dikkat çekici olmasını istiyorsanız doğru ürünleri kullanmaya özen gösteriniz. Firmamızın özel formül ile üretmiş olduğu sakal bakım yağlarımız, piyasadaki en kaliteli ve verimli ürünlerin arasında öne çıktığı için tercih edilmektedir.

Alışveriş Sepetim

whatsapp sipariş