Filtreleme

Markalar

  Sakal Bakım Yağı


 • Cosmocode Sakal Bakım Yağı 50ml
 • Sakal Bakım Yağı 50ml
  Sakal Bakım Yağı 50ml
  159.00 TL109.00 TL
 • Kişisel bakım ürünleri arasında başlı başına bir yer edinen sakal bakım yağı ürünlerimiz sayesinde erkekler istedikleri gür, sağlıklı ve bakımlı sakallara uygun maliyetlerle kavuşabilmektedir. Her sakal tipine uygun olacak şekilde özel formülü ile imal edilen sakal bakım yağı ürünlerimizin her biri uluslararası testlerden geçmiş ve sertifikalarını almıştır. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan şirketimizin en çok satılan ürünlerinden sakal bakım yağları ile siz de istediğiniz bakımlı ve şık görünüme en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

  Neden Sakal Bakım Yağı Kullanılmalı?

  Sakal köklerinin olduğu bölgelerde sakalların seyrek çıkması veya yeterince uzamaması erkekler için çok büyük sıkıntı yaratan görünümlerden biridir. Bu şekilsiz ve biçimsiz görüntüyü ortadan kaldırabilmek ve gür sakallarla çekici bir imaj yaratabilmek için profesyonel seviyede kullanılan sakal bakım yağları kullanılmalıdır. Şirketimizin özel formülü ile imal ettiği sakal bakım yağlarımız, sadece bireysel müşterilerimizin değil aynı zamanda profesyonel kuaförlerin de bir numaralı tercihi haline gelmektedir.

  Kimler Sakal Bakım Yağı Kullanmalı?

  Gür ve bakımlı sakallara kavuşmak isteyen herkes, şirketimizin profesyonel üretimi sakal bakım yağlarını kullanabilme imkanına sahiptir. Özellikle seyrek sakallara sahip olan ve sakallarının yeterince uzamamasından şikayet eden müşterilerimiz, içeriği sakalları zenginleştiren formüle sahip olan bu ürünlerimizi kullanarak daha bakımlı ve göz alıcı sakallara sahip olabilmektedir.

  Sakal Bakım Yağı Nasıl Uygulanır?

  Yüzünüzü ıslattıktan sonra sakallarınızın uzunluğuna bağlı olarak yeterli miktarda sakal bakım yağı ürünümüzü avucunuza dökünüz. Avucunuzdan taşmayacak şekilde doldurduğunuz özel formüllü yağı masaj yaparak sakal bölgenize yediriniz. Yaklaşık 30 dakika bekledikten sonra bol su ile durulayınız.

  Sakal Bakım Yağı Hangi Sıklıkla Kullanılmalı?

  Profesyonel kullanım için özel olarak üretilen sakal bakım yağı ürünlerimiz her gün düzenli olarak kullanım için uygundur. Kendi sakallarınızın bakımlılık durumuna göre bu süreyi haftalık olarak da uyarlamak mümkün olabilmektedir.

  Sakal Bakım Yağı Herkes İçin Uygun Mu?

  Şirketimizin geniş ürün yelpazesi içinde öne çıkan sakal bakım yağı ürünlerimizin her biri özel formüle sahiptir. Tüm sakal tipleri için uygun olan bu ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
whatsapp sipariş