Filtreleme

Markalar

  Sakal Bakım


 • Cosmocode Sakal Bakım Yağı 50ml
 • Sakal Bakım Yağı 50ml
  Sakal Bakım Yağı 50ml
  159.00 TL109.00 TL
 • Erkeklerin kişisel bakım uygulamalarında aksatmadan yaptıkları sakal bakım uygulamalarında da profesyonel olarak üretilmiş kaliteli ve faydalı ürünlerin kullanılması tavsiye edilmektedir. Türkiye’nin dört bir yanındaki erkek müşterilerimize hem uygun fiyatlı hem de faydalı sakal bakım ürünlerinin satışını gerçekleştiren firmamıza her türlü ihtiyaca uygun özelliklere sahip ürünleri bulmak mümkündür. Aralarında sakal bakım yağları ve malzemeleri de bulunan bu ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilir ve bütçenizi yormadan istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

  Neden Sakal Bakım Kullanılmalı?

  Erkeklerin imajını tamamlayan bir bölge olan sakal bölgesinde, dolgun gür ve sağlıklı uzayan sakallara sahip olmak çok önemlidir. Bakımsız ve şekilsiz sakallardan kurtulmak için tıpkı saç için yapıldığı gibi sakal için de birtakım özel formüle sahip ürünlerle bakım uygulamaları gerçekleştirilmelidir. Kişisel bakımına ve dış görünümüne özen gösteren erkeklerin bir numaralı tercihlerinden biri olan bu ürünlerimiz, en kısa sürede istediğiniz sağlıklı, gür ve hacimli sakallara sahip olmanıza yardımcı olmaktadır.

  Kimler Sakal Bakım Kullanmalı?

  Sakal köklerinin bulunduğu bölgelerde sakalın gür ve sağlıklı bir şekilde uzamasını sağladığı için sakal bakım ürünlerimizi herkes kullanabilir. Özellikle sakallarının gür ve şekilli olmamasından şikâyet eden müşterilerimiz düzenli kullanımda istedikleri sonuçlara uygun maliyetlerle ulaşmanın keyfini çıkartabilmektedir. Parlak ve canlı görünüme sahip sakallarını uzatmak isteyen kişilerde bu ürünleri kullanarak dikkat çekici bir imaj yaratabilmektedir.

  Sakal Bakım Nasıl Yapılır?

  Sakal bakımı yapılırken kullanılan ürünün içeriğine ve kullanım talimatında göre hareket edilmelidir. Yüzünüzü yıkadıktan sonra uygun miktarda sakal bakım yağını avucunuza dökün. Nemli yüzünüze masaj yaparak sakal bölgesine uygulamayı tamamlayın. Yaklaşık 30 dakika bekledikten sonra bol su ile yüzünüzü durulayın. Her sakal bakım kategorisindeki ürünümüzü talimatlarına uygun bir şekilde kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabilirsiniz.

  Sakal Bakım Ürünleri Herkes İçin Uygun Mu?

  Birinci sınıf kalitedeki materyalden özel olarak imal edilen sakal bakım ürünlerimizin kullanımı her sakal tipi için uygundur. Cilt ve sakal sağlığı bakımından sorun çıkarmayan özel formüle sahip olan sakal bakım ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanarak istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
whatsapp sipariş