Filtreleme

Markalar

  Şampuan


 • Kadir Alkan  Şampuan  300ml
  Kadir Alkan Şampuan 300ml
  159.00 TL109.00 TL
 • Cosmocode Şampuan 300ml
  Cosmocode Şampuan 300ml
  159.00 TL109.00 TL
 • Erkek bakım ürünleri sektörünün önde gelen markalarından biri arasına giren şirketimizin şampuan üretiminde de birinci sınıf kalitede bileşenler kullanılmaktadır. Her biri hem saç derisine hem de saçın kendi yapısına zarar vermediği test edilip onaylanan formülle üretilen şampuanlarımızı kullanarak siz de farkı hemen tecrübe edebilirsiniz. İlk kullanımdan itibaren saçınızı daha sağlıklı ve hacimli gösteren bu şampuanlarımıza şirketimizin sanal mağazası üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Neden Şampuan Kullanılmalı?

  En kaliteli içeriğe sahip olan şampuanlarımızın saç bakımında ve temizliğinde üstlendikleri görev önemlidir. Çeşitli sebeplerden dolayı yağlanan, kirlenen veya topaklanan saçların tüm kirlerden arındırılıp sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olan şampuanlarımızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Uluslararası standartlara uygun koşullarda imal edilen şampuanlarımız, saçın kendi yapısına zarar vermeyen formülü sayesinde saçın dokusunu güçlendirmektedir.

  Kimler Şampuan Kullanmalı?

  Kişisel bakımına özen gösteren ve daha parlak ve daha canlı saçlara sahip olmak isteyen herkes şampuanlarımızı kullanabilme imkanına sahiptir. Özellikle kepeklenen veya yağlanan saçlarda bir türlü istenen faydayı göremeyen müşterilerimiz, firmamızın geniş ürün yelpazesi içindeki kaliteli şampuanlarımızı seçip kullanmaya başladıktan sonra bu tür problemlerin de kendiliğinden ortadan kalktığını fark edebilmektedir.

  Şampuan Nasıl Kullanılır?

  Birinci sınıf kalitedeki bileşenlerden oluşan özel formülü sayesinde saçın derinlemesine temizliğinde kullanılan şampuanlarımız ıslak saça uygulanmalıdır. Islattığınız saçlarınıza uygulamak için avucunuza saçınızın uzunluğu ile orantılı olacak şekilde şampuanı dökünüz ve saç diplerinize masaj yaparak uygulayınız. Daha sonra bol suyla durulayıp ihtiyaç duymanız halinde bu işlemi tekrar ediniz.

  Şampuan Tüm Saç Tipleri İçin Uygun Mu?

  Şirketimizin sanal mağazası üzerinden en çok satılan erkek bakım ürünlerinden olan şampuanlarımız, yağlı, kuru veya boyalı fark etmeksizin tüm saç tiplerine uygundur. İdeal formülü sayesinde saçın nem dengesini iyi ayarlar ve kepek oluşumunu engeller.

  Şampuan Hangi Sıklıkla Kullanılmalı?

  Saçlarınızın doğal yapısını bozmayacak özel formül ile geliştirilen şampuanlarımız, düzenli kullanım için uygundur. Saçınızın temiz ve canlı görünmesini istediğiniz her an firmamızın geniş ürün yelpazesi içindeki şampuan kategorisinde yer alan ürünlerimizi gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
whatsapp sipariş