Sıkça Sorulan Sorular

Sakal Bakım Yağı Seyrek Sakal Tiplerinde Sonuç Gösterirmi?

Ürünümüz sakal bakım yağı Cildinizin altında kalan kıl köklerinizin çıkmasına destek olup, varolan ayva tüylerini güçlendirir. Etki süresi kişiden kişiye değişiklik gösterir, 3 ay boyunca düzenli olarak kullanıp net etkiyi görebilirsiniz.

 

Ürün hem bakım yapıyor, hem de cildin altındaki kökü olan sakalların çıkmasına destek oluyor. Eğer sonuç göstermezse sorun yüksek ihtimalle genetiktir. Eğer cilt altında kök varsasakalınızın  çıkmasına yardımcı olur.

Kadir Alkan sakal bakım yağı ile Cosmo Code sakal bakım yağı farklı ürünler midir?

İkisi de aynı üründür, içerikleri aynıdır 2 ürün arasında sadece etiket marka farkı vardır.

Ürünleriniz bitkisel ürünler midir? Sağlık bakanlığı tarafından onaylı mıdır?

Ürünlerimiz bitkisel doğal ürünlerden üretilmiştir Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ürünlerdir. utsuygulama.saglik.gov.tr adresinden kozmetik ürün listele kısmından barkod numarasıyla ulaşabilirsiniz.

Sakal bakım yağı cildime zarar verir mi?

Ürünümüzün içeriği tamamen organik yağlardan oluşuyor, örneğin badem yağına karşı alerjiniz varsa önermiyoruz böyle septomlar çok nadirde olsa görülebilir, bu durumda kullanıcının ürünü bırakması ya da ara vermesi gerekir.

Sülfatsız mat WAX ürününüzün kullanımı nasıldır ürün her saç tipine etki gösterir mi?

Tüm saç tipleri için uygundur

Sülfat içermeyen özel formülü sayesinde saçlarınıza kolayca şekil vermenizi sağlar. Güçlü tutuş ve doğal bir görünümü bir arada sunar. AMİNO ASİTLER sayesinde uygulama süresince saça bakım yapar. Sülfat içermediği için keratin düzleştirme ve silindir düzleştirme işlemleri uygulanan saçlarda kullanılması tavsiye edilir; saçlarda daha uzun süre düzleştirme etkisinin kalmasına yardımcı olur.

 

 

Kullanımı: Temizlenmiş ve kurutulmuş veya fön çekilmiş saçınıza ürünü eşit miktarda dağıtıp istediğiniz şekli veriniz. Eğer daha uzun süre saçınızın şeklini korumak istiyorsanız ürünü uyguladıktan sonra saç spreyi de uygulayabilirsiniz.

Kadir Alkan ve Cosmo Code şampuan her saç tipleri için uygun mudur? Renklendirici içerir mi?

Tüm Saç tipleri için uygundur

Sülfat, Paraben, Renklendirici içermez.

Saçlarınızı nazikçe temizlerken ihtiyaç duyduğu bakımını yapar. SLS, SLES, Paraben ve renklendirici içermeyen hassas formülü tüm saç tiplerinin günlük kullanımı için uygundur

Argan Yağı saç serumunun saça faydaları nedir? Saçlarımı güçlendirir mi?

Argan yağı ile ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde saçların ihtiyacı olan bakımın yapılmasını sağlar. Saçlar daha güzel, daha parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanır. Tüm saç tiplerinin kullanımı için uygundur haftalık bakım olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz sürdükten sonra saçınıza fön çekip dışarı çıkabilir ya da fön çekilmiş saçınızın üstüne sürüp elektriklenmesini önleyerek canlı görünümüne sahip olabilirsiniz.

Silindir Plus Saç Düzleştirici Kremi kullandıktan sonra saçlarım ne kadar süre düz kalır ömrü ne kadardır?

Düzleştirme süresi Saçınız 10 cm ise 2 ay kalır 20 cm ise 4 ay kalır saçınızın uzunluğuna göre değişir ömrü 2 ve 6 ay süresidir. Saç yapısının içerisinde tuz varsa kıvırcık olur, bizde bu ürünlerle saçda tuz bağlarını ayırıyoruz düzleştiriciyle birlikte tuzsuz parabensiz şampuanımızı öneriyoruz düzleştrici ile birlikte kullandığınız da işleminiz daha sağlıklı olucaktır.

Düzleştirmenin saça zararı var mı dökülme olur mu?

Saç dökülmesi köküyle alakalı bir durum. Köklere işlem yapmadığımız için Saç dökülmesi yapmaz, kökün altından olan orijinal kıvırcık saçınız tekrardan çıkar biz deri üzerindeki tabakaya uygulama sağlıyoruz.

KADİR ALKAN Expres saç bakım kremi tüm saç tiplerine uygunmudur?

Tüm saç tipleri için kullanılabilir.

Soya proteini, bugday proteini, aloevera ekstraktı ve pantenol ile zenginlestirilmis formülü her tip saç için kullanılmaya uygundur. Kimyasal islem görmüs saçlar için özel olarak formüle edilmis Kadir Alkan Express Saç Bakım Kremi, saçın ihtiyacı olan bakımın yapılarak saçların daha yumusak, daha güzel ve daha canlı görünmesine yardımcı olur. Haftada bir kez kullanılması yeterlidir. Saçların kolay taranmasını sağlar. Saçlara daha hacimli bir görünüm kazandırır.

Argan yağı tüm saç tipleri için uygunmudur?

Tüm saç tiplerinin kullanımı için uygundur.

Argan yağı ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde saçların ihtiyacı olan bakımın yapılmasını sağlar. Saçlar daha güzel, daha parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanır.

Argan yağını sakallarda kullanabilirmiyim?

Argan Yağını Sakallarınız için kullanabilirsiniz.Sakallarınız daha sağlıklı ve parlak görünüm kazanacaktır.

Sakal Bakım Yağı Nasıl Kullanılır

SAKAL BAKIM YAĞI : Ürünümüzü 1 ay her gün, günde 1 defa olacak şekilde 5 dakika masaj yaparak uygulayınız. 1 saat bekleyip ılık su ile yıkayınız.  

 

NOT : Traş olduktan sonra kullanılırsa daha etkili olur ama zorunlu değildir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
whatsapp sipariş