Kadir Alkan Serisi


 • Kadir Alkan  Şampuan  300ml
  Kadir Alkan Şampuan 300ml
  159.00 TL109.00 TL
 • Sakal Bakım Yağı 50ml
  Sakal Bakım Yağı 50ml
  159.00 TL109.00 TL
 • Argan Yağlı Saç Serumu 100ml
 • Expres Bakım Kremi 100ml
  Expres Bakım Kremi 100ml
  159.00 TL109.00 TL
 • Kadir Alkan 3 lü Sakal Bakım Yağı
 • Kadir Alkan Saç Bakım Seti
 • Son yıllarda kişisel bakımına ve dış görünümüne özen gösteren erkeklerin bakım ürünleri ihtiyaçlarında bir numaralı tercihleri haline gelen Kadir Alkan serisi, firmamızın en çok satılan ürünlerindendir. Başka bir yerde kolay kolay bulamayacağınız fiyat seçenekleri ile satın alabileceğiniz bu serimiz içindeki tüm ürünlerimiz, sağlık koşullarına uygun şartlarda imal edilmektedir. Tüm bakım ürünlerimizde uluslararası sertifikalar bulunmakta ve kullanım avantajları öne çıkmaktadır.

  Neden Kadir Alkan Serisi Kullanılmalı?

  Kişisel görünümüne özen gösteren ve çevresinde bakımlı bir erkek olmasıyla dikkat çekmek isteyen herkes, Kadir Alkan serisi sayesinde hedeflerine kolaylıkla ulaşabilmektedir. Kaliteli ve test edilip onaylanmış içeriğe sahip olan bakım ürünlerini kullanmanın gönül rahatlığını yaşamak isteyen erkeklerin tercihi bu serideki ürünlerimiz olmaktadır. Çünkü sağlık açısından herhangi bir zararı olmadığı kanıtlanan bu ürünlerimizin her birinde erkek bakım ihtiyaçları için gerekli formül ve içerik bulunmaktadır.

  Kimler Kadir Alkan Serisi Kullanmalı?

  Saç ve sakal bakımında işini şansa bırakmak istemeyen erkekler Kadir Alkan serisi ürünlerini tercih etmeye devam etmektedir. Her saç ve sakal tipine uygun olan bu ürünlerimizin ilk kullanımdan itibaren gözle görülür fark yaratması, kişisel bakımına özen gösteren erkek müşterilerimiz arasında popülerliğinin artmasına neden olmaktadır. Her bütçeye uygun fiyatlarla satılan Kadir Alkan serisi ürünlerimizi özellikle saç ve sakallarında istediği canlılık, parlaklık ve hacmi göremeyen müşterilerimiz tercih etmektedir. Bu sayede en kısa sürede ve düşük maliyetlerle bakımlı ve havalı bir görünüm kazanabilmektedir.

  Kadir Alkan Serisi Hangi Sıklıkla Kullanılmalı?

  Şirketimizin en çok satılan ürünlerinden Kadir Alkan serimiz içindeki tüm ürünlerin kullanım talimatları ambalajlarının üzerinde açık bir şekilde yer almaktadır. Saç ve sakallarınızın sağlıklı veya yıpranmış olma durumuna göre kullanım talimatına uygun bir şekilde hareket ederek ideal kullanım zamanlarını belirleyebilirsiniz.

  Kadir Alkan Serisi Tüm Saç Tiplerine Uygun Mu?

  Geniş bir müşteri kitlesine sahip firmamızın en çok ilgi gören kategorilerinden Kadir Alkan serisi ürünlerimiz, tüm saç ve sakal tiplerine uygun olacak şekilde imal edilmiştir. Formülü test edilip onaylanan bu ürünlerimizin her biri sertifikalıdır.

   

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
whatsapp sipariş